Akcje charytatywne
Podziękowanie za udział w akcji "Nie bądź sknera - daj cukiera"
czwartek, 19 grudnia 2019 17:04

PODZIEKOWANIE 38

Trzecioklasiści z mikołajkową wizytą w domu dziecka
czwartek, 19 grudnia 2019 10:20

01Z okazji zbliżających się MIKOŁAJEK, uczniowie z klasy III c pomyśleli o najmłodszych dzieciach z placówki opiekuńczo – wychowawczej „Nasz Dom” w Tuligłowach. Chcąc umilić ten czas, przekazali maluchom zebrane przez siebie dary w postaci zabawek, książek, puzzli, gier i słodyczy. Podczas wizyty trzecioklasiści mieli również okazję poznać historię placówki, zwiedzić budynek oraz mile spędzić czas na zabawie z najmłodszymi wychowankami placówki.

Kiermasz Świąteczny 2019 - dzień pierwszy - fotorelacja.
wtorek, 17 grudnia 2019 22:24

Wszyscy jesteśmy Mikołajami
wtorek, 10 grudnia 2019 20:33

Nie liczy się to, ile posiadasz,

ale ile dajesz innym

i jak się z nimi dzielisz.

Autor nieznany

35 grudnia 2019 r. przedstawiciele szkolnego SU: Oliwia Kiszczak, Alicja Staszak, Michał Kosmowski oraz Olaf Staszak, dzięki uprzejmości pani Karoliny Staszak odwiedzili Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie z mikołajkowymi prezentami.

Paczka na Wołyń 2019
wtorek, 03 grudnia 2019 09:07

129 listopada i 2 grudnia  przekazaliśm organizatorom akcji  z Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie zebrane w naszej szkole dary. Do akcji "Paczka na Wołyń" włączyli się uczniowie ze wszystkich klas od I do VIII oraz nauczyciele. Szlachetna inicjatywa, dzięki której możemy pomóc naszym rodakom mieszkającym na Ukrainie. Dary, wraz z życzeniami od całej szkolnej społeczności, trafią do najbardziej potrzebujących polskich rodzin mieszkających poza granicami Rzeczpospolitej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>