Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

KARMA WRACA, czyli pomagamy zwierzakom z Krasnostawskiej Grupy Viva!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 22 października 2019 23:09

          foto

22 października br. do uczniów klasy IVa zawitały trzy Panie z Krasnostawskiej Grupy VIVA: p. Anna Żuk, p. Agnieszka Wolanin oraz p. Rita Kulczyńska. Dzieci mogły dowiedzieć się , jak działa fundacja oraz w jaki sposób prawidłowo opiekować się zwierzętami. Głównym bohaterem spotkania był bezdomny kocurek Jacuś, który właśnie szuka nowego domu. Uczniowie mieli mnóstwo pytań do Pań z fundacji, dzielili się również z innymi swoimi spostrzeżeniami na temat bezdomnych zwierząt. Na koniec dzieci przekazały karmę przyniesioną przez uczniów klasy : IVA, VA oraz VIIA.

           To była bardzo pouczająca i ciekawa lekcja. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce.

 Uczniowie klasy IVA

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone