Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Paczka na Wołyń 2019
Wpisany przez Administrator
wtorek, 03 grudnia 2019 09:07

             129 listopada i 2 grudnia  przekazaliśm organizatorom akcji  z Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie zebrane w naszej szkole dary. Do akcji "Paczka na Wołyń" włączyli się uczniowie ze wszystkich klas od I do VIII oraz nauczyciele. Szlachetna inicjatywa, dzięki której możemy pomóc naszym rodakom mieszkającym na Ukrainie. Dary, wraz z życzeniami od całej szkolnej społeczności, trafią do najbardziej potrzebujących polskich rodzin mieszkających poza granicami Rzeczpospolitej.

W imieniu organizatorów i obdarowaych serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce!

 

1234567

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone