Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wszyscy jesteśmy Mikołajami
Wpisany przez Administrator
wtorek, 10 grudnia 2019 20:33

Nie liczy się to, ile posiadasz,

ale ile dajesz innym

i jak się z nimi dzielisz.

Autor nieznany

 

35 grudnia 2019 r. przedstawiciele szkolnego SU: Oliwia Kiszczak, Alicja Staszak, Michał Kosmowski oraz Olaf Staszak, dzięki uprzejmości pani Karoliny Staszak odwiedzili Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie z mikołajkowymi prezentami.

 

 

Wcześniejsza zbiórka funduszy na Dyskotece Andrzejkowej, dzięki ofiarności jej uczestników, pozwoliła zakupić upominki dla dzieci - podopiecznych Oddziału Hematologii, Transpantologii i Onkologii. Opiekunki SU, panie Dominika Kura i Katarzyna Pocińska zakupiły dla pacjentów lubelskiego szpitala: gry planszowe, zabawki, książki i sprzęt audio.

Mocna mikołajkowa grupa reprezentowała w Lublinie całą społeczność szkolną naszej Czwórki! Było nam szczególnie miło usłyszeć ciepłe słowa podziękowania od pań, które na co dzień z wielkim oddaniem opiekują się małymi pacjentami.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Pamiętajcie dobro zawsze powraca!

MK

1234

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone