Działania profilaktyczne

CERTYFIKAT 27

Spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące bezpieczeństwa w sieci
środa, 29 stycznia 2020 00:00

128-29 stycznia 2020 roku odbyły się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów klas I-VIII. Zebrania zostały poprzedzone ogólnymi spotkaniami z rodzicami, prowadzonymi przez panią dyrektor – Alicję Kasprzak – Żeżułę oraz przez panią wicedyrektor - Monikę Skrzypę, które zapoznały z wynikami nauczania, przekazały informacje o sukcesach i osiągnięciach uczniów, podziękowały rodzicom za podejmowane działania na rzecz klasy i szkoły, udział i pomoc w akcjach i uroczystościach.

cukierek za usmiech

Plakat - Nie pal smieci

MOC ŚNIADANIA w IB
środa, 13 listopada 2019 10:47

17W ramach akcji ,,Śniadanie Daje Moc’’ uczniowie klasy IB z ogromną radością przygotowali samodzielnie drugie śniadanie. Było zdrowo i kolorowo! Ławki dzieci były pełne warzyw, jogurtów, wędlin, owoców i zdrowych napojów. Tak zdrowe i urozmaicone śniadanie z pewnością dało nam niezbędną do nauki moc!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>