Działania profilaktyczne

Plakat - Nie pal smieci

MOC ŚNIADANIA w IB
środa, 13 listopada 2019 10:47

17W ramach akcji ,,Śniadanie Daje Moc’’ uczniowie klasy IB z ogromną radością przygotowali samodzielnie drugie śniadanie. Było zdrowo i kolorowo! Ławki dzieci były pełne warzyw, jogurtów, wędlin, owoców i zdrowych napojów. Tak zdrowe i urozmaicone śniadanie z pewnością dało nam niezbędną do nauki moc!

Fajny dzień na Ranczo Arka
poniedziałek, 28 października 2019 14:36

11Dnia 15 października klasa III c wybrała się na długo oczekiwaną wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego – Ranczo Arka w Sernikach koło Lubartowa. Uczniowie byli zachwyceni możliwością zobaczenia z bliska wielu zwierząt, ich głaskania i karmienia. Uzyskali wiele ciekawych informacji o zwyczajach zamieszkujących tam zwierząt. Mieli okazję spotkać renifery, kozy, lamy, daniele, dziki, osły, strusie, bydło szkockie, króliki, kaczki, łabędzie, jeżozwierza, papugi, indyki czy zebrokonia. Wiele sympatii wśród dzieci zdobył kucyk, z którym się zaprzyjaźniły.

Nocny Marek w rytmie belgijki - czyli noc bibliotek w naszej szkole
środa, 23 października 2019 22:23

09 Z nocy 4 na 5 października biblioteka w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie przystąpiła do udziału w V edycji ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. W tym roku odsłoną specjalną w akcji był ”Nocny Marek”-poświęcony życiu i twórczości Marka Hłaski w 85 rocznicę urodzin i 50 rocznicę śmierci pisarza.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>