Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Bezpieczna droga do szkoły” – akcja informacyjno - edukacyjna
Wpisany przez Administrator
czwartek, 19 września 2019 22:35

3           Po przerwie wakacyjnej, jak co roku, policjanci ruchu drogowego prowadzą działania profilaktyczne, których celem jest, m.in. przypomnienie uczniom o przestrzeganiu podstawowych zasad w drodze do i ze szkoły.

   W pierwszej połowie września odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów z panem policjantem. Starszy sierżant sztabowy Stanisław Pigłowski (nasz dzielnicowy) wygłosił pogadankę na temat bezpiecznej drogi do szkoły.

Nasz gość przypomniał, że bardzo ważnym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo w ruchu drogowym, jest noszenie elementów odblaskowych. Omówił najważniejsze przepisy, udzielił dzieciom praktycznych porad i chętnie odpowiadał na licznie zadawane pytania. Zajęcia z policjantem były dla dzieci dużą atrakcją.

   Kształtowanie u najmłodszych właściwych nawyków to praca, która procentuje w przyszłości.

 

MS

 

12345

 

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone