Akcja „Sprzątanie Świata” – Polska 2019
środa, 25 września 2019 10:09

120 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami już po raz kolejny uczestniczyli w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem: „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

Tego dnia wszyscy uczniowie klas V szkoły podstawowej wraz z opiekunami udali się w wyznaczony rejon do porządkowania. Dzięki słonecznej pogodzie akcja przebiegła bardzo sprawnie, a efekty pracy wszystkich uczniów były zadowalające. Mamy nadzieję, że udział uczniów naszej szkoły w akcji Sprzątanie Świata przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Sprzątanie Świata – Polska 2019 odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krasnystaw. Serdecznie dziękujemy!