Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Akcja „Sprzątanie Świata” – Polska 2019
Wpisany przez Administrator
środa, 25 września 2019 10:09

         120 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami już po raz kolejny uczestniczyli w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem: „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

 

      Tego dnia wszyscy uczniowie klas V szkoły podstawowej wraz z opiekunami udali się w wyznaczony rejon do porządkowania. Dzięki słonecznej pogodzie akcja przebiegła bardzo sprawnie, a efekty pracy wszystkich uczniów były zadowalające. Mamy nadzieję, że udział uczniów naszej szkoły w akcji Sprzątanie Świata przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

      Sprzątanie Świata – Polska 2019 odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krasnystaw. Serdecznie dziękujemy!

123456789

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone