Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Ewakuacja…próbna za nami!
Wpisany przez Administrator
piątek, 27 września 2019 18:45

     3   26 września, na podstawie obowiązujących przepisów związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym, w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja.  Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. 

     Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, którzy nadzorowali ewakuację, ocenili pozytywnie jej przeprowadzenie. Akcja przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń.

123456

MS

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone