Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Spotkanie informacyjne dla rodziców dotyczące bezpieczeństwa w sieci
Wpisany przez Administrator
środa, 29 stycznia 2020 00:00

128-29 stycznia 2020 roku odbyły się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów klas I-VIII. Zebrania zostały poprzedzone ogólnymi spotkaniami z rodzicami, prowadzonymi przez panią dyrektor – Alicję Kasprzak – Żeżułę oraz przez panią wicedyrektor - Monikę Skrzypę, które zapoznały z wynikami nauczania, przekazały informacje o sukcesach i osiągnięciach uczniów, podziękowały rodzicom za podejmowane działania na rzecz klasy i szkoły, udział i pomoc w akcjach i uroczystościach.

Następnie rodzice wysłuchali prelekcji przeprowadzonej przez pracownika Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Krasnymstawie – panią Monikę Mataczyńską na temat: „Bezpieczne korzystanie z sieci i nowych technologii. Cyberprzemoc”.

Dalsza część spotkania miała miejsce w klasach z wychowawcami, podczas których zostały przekazane szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych grup uczniów.

1234567

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone