Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureaci konkursów
Złota, polska jesień
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 listopada 2019 12:28

     08 Klasy I - III wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Złota, polska jesień’’. Spośród wielu pięknych, kolorowych prac wyłoniono 27 laureatów, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami. Klasy IIIa i IIIc przygotowały część artystyczną oddającą klimat tegorocznej złotej jesieni. Aktorzy ubrani w piękne jesienne stroje piosenkami, wierszami i grą na flażolecie oddali hołd tej barwnej porze roku i zachęcili uczniów do korzystania z jej uroków.

 
Narysuj komiks!
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 października 2019 08:16

       0610 października odbyły się w naszej szkole warsztaty dla chętnych kształtujące umiejętność rysowania komiksu. Zajęcia związane były tematycznie z osobą lokalnego pisarza Stanisława Bojarczuka. Wcześniej, przez dwa tygodnie uczniowie mieli okazję oglądać codziennie na korytarzu szkolnym wystawę udostępnioną przez KDK, a dotyczącą życia i twórczości wymienionego artysty.

 
,,Kodowanie nie tylko na dywanie’’ w 1 B
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 października 2019 10:01

     05 Klasa 1 B bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym ,,Uczymy dzieci programować’’. Uczniowie uczęszczają na zajęcia kodowania z elementami robotyki, które prowadzi wychowawczyni p. Agata Małek. Na zajęciach wykorzystujemy specjalną matę do kodowania, drewniane puzzle, robota edukacyjnego ,,OZOBOT’’ oraz wiele innych ciekawych narzędzi.

 
„LATO 2019 – pocztówka z wakacji”
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 października 2019 17:45

02

Po raz kolejny okazało się, że można liczyć na Wasze zaangażowanie. Niemal codziennie do szkoły przychodziły cudowne, kolorowe pocztówki, a każda kolejna sprawiała nam ogromną radość!!! Nieważne, czy były to zagraniczne widoki, czy te z najbliższej okolicy. Zapraszam za rok do udziału w III edycji zabawy.

 


© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone