Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureaci konkursów
Zespół wokalny ,,Jak zawsze” laureatem XVI Powiatowych Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2020 20:00

pwds 12

 

      Dnia stycznia 09. 2020r. o w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie odbyły się przesłuchanie zgłoszonych uczestników XVI Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie przy współpracy i wsparciu Starostwa Powiatowego. Laureatem konkursu został zespół wokalny ,,Jak zawsze” pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała.

 

 
„Wspólne kolędowanie” po raz siedemnasty.
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2020 09:46

55

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia wielu uczniów, oczarowanych świątecznym klimatem stanęło do szkolnego konkursu „Wspólne kolędowanie” by sięgnąć po laury na polu wokalnym lub instrumentalnym. Przesłuchanie konkursowe w obecności jury trwało pięć godzin, a wykonawców słuchali również koledzy i koleżanki z klasy. Otwarcia konkursu dokonali uczniowie klasy III a - uczestnicy innowacji pedagogicznej pt „Muzykowanie na flażoletach” kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”.

 
Laureaci etapu diecezjalnego VIII edycji konkursu "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia"
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 15 grudnia 2019 12:44

W dniu 10 grudnia 2019 r. odbyła się Gala Laureatów VIII edycji Archidiecezjalnego Konkursu pod hasłem: "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

 
HISTORIA POD LUPĄ
Wpisany przez Administrator   
sobota, 16 listopada 2019 17:28

          17 listopada br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbyła się XVIII edycja konkursu „ MOJA OJCOWIZNA”. Nasza reprezentacja z klasy 7a w składzie: Jakub Wojewoda, Krystian Kosut, Mateusz Mazurek i Bartłomiej Domański musiała zmierzyć się z pięcioma konkurencjami. Drużyna miała za zadanie m.in. zaprezentować 5 własnych krótkich form literackich związanych z okresem międzywojennym, przygotować ustną prezentacje o trzech wybranych osobach ze szkoły, które w jakiś sposób kojarzą się z  ostaciami historycznymi dwudziestolecia, zaprezentować wybraną zabawę naszych pradziadków, wykonać plakat oraz udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące szkolnictwa Krasnegostawu i okolic.

 
Złota, polska jesień
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 listopada 2019 12:28

     08 Klasy I - III wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Złota, polska jesień’’. Spośród wielu pięknych, kolorowych prac wyłoniono 27 laureatów, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami. Klasy IIIa i IIIc przygotowały część artystyczną oddającą klimat tegorocznej złotej jesieni. Aktorzy ubrani w piękne jesienne stroje piosenkami, wierszami i grą na flażolecie oddali hołd tej barwnej porze roku i zachęcili uczniów do korzystania z jej uroków.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone