Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Na półmetku roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Administrator
środa, 12 lutego 2020 20:23

      017 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny apel, podczas którego podsumowano osiągnięcia uczniów w I półroczu.  Podczas apelu, który poprowadzili Patrycja Radomska i Michał Kosmowski na scenę zostali zaproszeni uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz ci, którzy wyróżnili się 100 % frekwencją.

     Klasy 5c i 7c zostały nagrodzone słodkim upominkiem za zdobycie najwyższych średnich ocen.

    Podczas apelu podsumowano również konkursy zorganizowane w I półroczu.

 

Konkurs plastyczno – literacki w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019

 

Laureaci etapu ogólnopolskiego:

- Iga Bodio z klasy III c

- Julia Hennoszczenko z klasy II A

Nagrodzeni na etapie miejskim:

- Aleksandra Pliszczyńska – kl. II C

- Emil Machnik – kl. III B

- Martyna Winiarczyk – kl. III B

- Iga Bodio - kl. III c

- Wojciech Dubaj – kl. III B

  - Marcelina Głuchowska – kl. VI D

  - Aleksandra Kalman – kl. VI D

- Michał Matysiak – kl. IV A

- Martyna Berbeć – kl. IV A

- Magdalena Misztal – kl. IV A

- Szymon Ślusarczyk – kl. VI A

- Dominik Marciniec – kl. VIII B

W konkursie „Dbam o siebie”, zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogicznąwyróżnienia otrzymali :

- Emilia Fornal – kl. I B

- Klaudia Kmieć – kl. III C

- Iga Bodio – kl. III C

 

VIII TURNIEJ WARCABOWY o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4.


Rozgrywki przeprowadzone były w dwóch grupach wiekowych: klasy I – III i IV – VIII.
W grupie klas I – III

III miejsce zajął Jakub Tokarski z klasy IIIc
II miejsce zajęła Wiktoria Wróbel z III b
I miejsce zajął Eryk Morylowski II a


W grupie wiekowej klas IV – VIII
III miejsce zajął Szymon Droździel z klasy VIII b
II miejsce zajął Paweł Kapuśniak z klasy VI b
I miejsce zajął Kacper Świstowski z klasy VI a


Zdobywcy pierwszych miejsc rywalizowali ze sobą o tytuł mistrza VIII TURNIEJU WARCABOWEGO.


VICEMISTRZEM VIII TURNIEJU WARCABOWEGO został Eryk Morylowski, a tytuł Mistrza i Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr4 otrzymał Kacper Świstowski z klasy VI a.

III Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Laureaci:


1. Jan Sobstyl- kl. IVA
2. Nikola Borowicz- VA
3. Michał Hus- VB
4. Karol Grudzień – VC
5. Aleksandra Garbal- VIA
6. Paweł Kapuśniak- VIB
7. Julia Czystowska- VI D

Wyróżnienie przyznano Adrianowi Radzięciakowi z klasy VIC.

Szkolny konkurs „Liczę Szybko i Dokładnie”

Laureaci:

  1. Wiktor Droździel kl. IV a
  2. Oliwia Dzida kl. Vc
  3. Łukasz Żukowski kl. V a
  4. Michał Błaszczak kl. V d
  5. Dawid Mąka kl. VI a
  6. Bartosz Kędzierski kl. VI a
  7. Hubert Gałan kl. VI d
  8. Kamil Radecki kl. VII c
  9. Igor Szyszkowski kl. VII c

Samorząd Uczniowski

0102030405060708091011121314151617181920212223

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone