Konkurs z okazji "Dnia Ziemi" i konkurs na "Najpiękniejszą pisankę, najciekawsze zwierzątko wielkanocne" - rozstrzygnięte!
poniedziałek, 11 maja 2020 06:11

Miło nam ogłosić, że konkursy z okazji "Dnia Ziemi" i na "Najpiękniejszą pisankę, najciekawsze zwierzątko wielkanocne"  zostały rozstrzygnięte, a laureaci wyróżnieni.

1. Konkurs plastyczny dla uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Ziemi. Z prac opracowano album online

ALBUM

2. Konkurs na "Najpiękniejszą pisankę, najciekawsze zwierzątko wielkanocne" .

Komisja w składzie Marzena Altmajer-Chwała, Agnieszka Bożko, Katarzyna Gnyp, Teresa Kubina, Magdalena Nawrocka, Ewelina Głuchowska, w czasie spotkania roboczego online, spośród 76 prac wybrała te najpiękniejsze i najciekawsze. Drodzy uczniowie pomysłowość Wasza, jak się okazało, jest nieograniczona.

Miło nam, że w czasie tak trudnym jak kwarantanna odpowiadacie na nasze propozycje i tak licznie bierzecie w nich udział. Bardzo cieszy nas, że do konkursu włączyły się dzieci jeszcze nie uczęszczające do naszej szkoły, zapewne jest to Wasze rodzeństwo. Spośród tej grupki LAUREATKĄ została Agnieszka Misztal, 5 lat. Agnieszka uczęszcza do Przedszkola nr 4 im. Kubusia Puchatka, mamy nadzieję, że spotkamy Agnieszkę niedługo w naszej szkole.

Laureatami konkursu zostali (kolejność prac przypadkowa):

Klaudia Kmieć, kl. 3c
Mikołaj Hartanowicz, kl. 5c
Milena Franczak, kl. 3b
Oliwia Chachaj, kl. 1b
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
Nagrody i dyplomy na Was wszystkich czekają.

Prace pod:  https://www.facebook.com/998407486885434/photos/pcb.3027173324008830/3027164470676382/?type=3&theater