Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Na spotkanie jesieni
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 07 października 2019 11:21

         10W poniedziałek 30 września dzieci z klasy IA oraz IIIB wraz z Paniami: Jolantą Wołos, Barbarą Chlebuś i Samantą Derwich-Zdybel, miały szansę podziwiać piękną, złotą, polską jesień. Nasza wesoła gromada wyruszyła do pobliskiego lasu Borek w celu zaobserwowania zmian, jakie zachodzą w przyrodzie na jesieni.

 

Dzieci, przechodząc ścieżką dydaktyczną, wysłuchały ciekawych opowiadań towarzyszącego nam Pana leśnika, obserwowały szkółkę leśnych drzewek i miały szansę pozbierać jesienne skarby. Na koniec wycieczki uczniowie zjedli ze smakiem kiełbaski, które specjalnie dla nich przygotowali rodzice. Dziękujemy Nadleśnictwu Krasnystaw za ciekawą prelekcję, a Rodzicom dzieci z klas IA i IIIB za przygotowanie ciepłego poczęstunku.

Takie końcówki września lubimy!

0102030405060708091011121314

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone