Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wycieczka do Wodnego Dołu
Wpisany przez Administrator
wtorek, 22 października 2019 22:31

       03Poniedziałek 21 października rozpoczął się piękną słoneczną pogodą, szczególnie dla klas 2A i 2B, które to wraz z wychowawczyniami i opiekunami postanowiły wykorzystać chwile pięknej pogody na wycieczkę do rezerwatu Wodny Dół. Cudowne kolory, spadające złote liście i ciepłe powietrze sprawiły, że zwiedzanie przyrodniczych okolic Krasnegostawu stało się prawdziwą przyjemnością.

      Dzieci przeszły fragmentem ścieżki przyrodniczej, zbierały i rozpoznawały liście różnych gatunków drzew, miały także szansę wykorzystać atlas grzybów, gdyż na naszej drodze stanęły dorodne okazy! W lesie odbyła się także lekcja przyrody, podczas której zadaniem dzieci była dokładna obserwacja wybranego gatunku drzewa oraz wspólne rozwiązywanie zagadek ukrytych pomiędzy jesiennymi liśćmi. Wycieczkę uwieńczył posiłek na łonie natury – każdy uczeń po takim wysiłku na świeżym powietrzu dokładnie opróżnił pakunki ze swoim prowiantem. Pogoda sprzyja spacerom na łonie natury, do czego serdecznie zachęcamy!

01020304050607080910111213

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone