Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Toe loop, euler, salchow….
Wpisany przez Administrator
sobota, 15 lutego 2020 09:15

        10Dnia 7 lutego odbył się wyjazd zespołu wokalnego ,,Jak zawsze” na lodowisko ,,Icemania” do Lublina. Uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach w grupach lub indywidualnie. Z techniką jazdy bywało różnie, ale liczyły się chęci. Jedni jeździli tuż przy bandzie spokojnie stawiając pierwsze kroki na lodzie, inni śmiało, nie zrażając się upadkami czuli się jak królowie szklanej tafli. Całe lodowisko było tylko dla nas i po krótkim czasie wszyscy jeździliśmy PRAWIE… doskonale. Bawiliśmy się bardzo dobrze i mimo, że do domów wróciliśmy lekko zmęczeni mamy nadzieję, było to dopiero preludium naszych łyżwiarskich przygód. Opiekę sprawowali Edyta Piróg i Leszek Darmochwał

Marcelina Kliszcz

01020304050607080910

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone