Wydarzenia kulturalne
III miejsce dla zespołu wokalnego ,,Jak zawsze” w XIX w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”
czwartek, 31 października 2019 11:21

5W dniu 29 października 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej „Dzielmy się wiarą jak chlebem”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Biskup Zamojsko – Lubaczowski Marian Rojek.

szkola pamieta

Było jak na prawdziwych wyborach.
czwartek, 10 października 2019 08:41

10 Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się prawybory w ramach akcji „Młodzi głosują”. Odbyły się one 8 października 2019 roku. Przeprowadzili je uczniowie klasy VIIc pod kierunkiem pani Marty Cięciery. Przed wyborami przeprowadzono akcje profrekwencyjne: wydano gazetkę, uczniowie klasy VIIc informowali uczniów o roli i zadaniach parlamentu, ordynacji wyborczej, działaniach komitetów wyborczych.

Dzień Chłopaka w VD
środa, 09 października 2019 07:35

1W tym dniu szczególnym- września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Neon Party - Fotorelacja
środa, 02 października 2019 19:53