Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Chłopaka w VD
Wpisany przez Administrator
środa, 09 października 2019 07:35

1W tym dniu szczególnym- września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

 

 


       30 września w klasie V D świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z wielką przyjemnością obchodzimy różne uroczystości, dlatego mamy wraz z dziewczynkami przygotowały słodką niespodziankę i drobne upominki dla naszych wspaniałych kolegów. Do gorących życzeń dołączyłyś my pyszny torcik. Ten dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

MG

12345678

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone