Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

III miejsce dla zespołu wokalnego ,,Jak zawsze” w XIX w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”
Wpisany przez Administrator
czwartek, 31 października 2019 11:21

       5W dniu 29 października 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej „Dzielmy się wiarą jak chlebem”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Biskup Zamojsko – Lubaczowski Marian Rojek.

      Na scenie MDK zaprezentowało się 16 zespołów i 43 solistów w różnych kategoriach wiekowych. Jury w składzie Przewodnicząca Pani Magdalena Stopa, członkowie Pani Marian Szewera i Ksiądz Piotr Spyra po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać III miejsce zespołowi wokalnemu ,,Jak zawsze” pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała.

       Zespół wystąpił w składzie:

      Karolina Magier, Zosia Nowacka, Oliwia Nosal, Karolina Wójtowicz, Lena Łuczak, Karolina Kowalczyk, Ola Garbal, Wiktoria Rapa, Marcelina Kliszcz, Malwina Drabik, Kinga Podgórska, Kinga Berbeć, Ola Kozyrska, Ola Kalman, Amelka Boruczenko, Maja Fornalska, Emilka Dega, Zuzanna Świstowska, Anna Błaszczak, Paulina Krajewska, Martyna Kozak , Małgorzata Kluch

123456

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone