Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

,,Mój tata inżynier’’, czyli poznajemy zawody.
Wpisany przez Administrator
sobota, 16 listopada 2019 17:08

         5W klasie IB gościliśmy tatę Wiktora, który jest inżynierem. Pan Emil Okliński opowiadał nam o pracy w przemyśle ciężkim oraz pokazywał zdjęcia i filmy np. z procesu produkcji słupów betonowych. Dzieci były bardzo zainteresowane tajnikami tej branży. Interesujące okazały się również ciekawostki z życia w różnych miejscach świata np. na Florydzie. Pan inżynier opowiadał nam o klimacie tam panującym oraz o niebezpieczeństwach jakie można spotkać, np. spotkanie z groźnymi pająkami lub wężami.

Być może wizyta ta wzbudziła w kimś chęć bycia inżynierem?

Bardzo dziękujemy Panu Emilowi za wizytę i poświęcony czas.

12345

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone