Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Mikołajki w III c
Wpisany przez Administrator
czwartek, 19 grudnia 2019 10:04

     07  6 grudnia to długo oczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Już kilka dni przed tą datą uczniowie klasy III c zastanawiali się, co w tym roku przyniesie im w darze Święty Mikołaj i czy o nich nie zapomni.

 

 

      Mikołaj nie zawiódł. Pomimo braku białego puchu dobroczyńca przybył na czas. Trzecioklasiści przywitali gościa piosenką. Aby otrzymać prezent każde dziecko musiało powiedzieć wierszyk. Jak widać uczniowie poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie i zostali hojnie obdarowani przez Mikołaja.

       Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Na zakończenie swojej wizyty Mikołaj udzielił kilku ważnych rad odnośnie dobrego zachowania i obiecał, że wróci tu za rok.

 

0102030405060708

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone