Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Krasnostawskie Kolędowanie 2020
Wpisany przez Administrator
piątek, 31 stycznia 2020 11:54

26 Dnia 26 stycznia 2020r. w Kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia odbył się koncert pod hasłem ,,Krasnostawskie Kolędowanie”. Tuż po zakończeniu mszy św. proboszcz parafii, ks. Janusz Gzik zaprosił wszystkich zgromadzonych do  wysłuchania kolęd i pastorałek w wykonaniu młodzieży krasnostawskiej. 

Wspólnie przeżywaliśmy tajemnicę Bożego Narodzenia wyśpiewaną w kolędach  i pastorałkach, takich jak: „Cicha Noc”, Gloria”, „Nowy rok hop”, „Nuż „Mizerna cicha” czy „ A kiedy wigilii przyjdzie czas” i wielu innych.

  W tym roku  najpiękniejsze kolędy  w znakomitym wykonaniu i świetnie przygotowanej oprawie muzycznej  zaśpiewali: Oliwia Mazurek i Klaudia Żuk z Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej, zespół wokalny ,,Złota piątka” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5, zespół wokalny ,,Jak zawsze” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, Piotr Jaworski ,Kapela folkowa ,,Styrta” z Gminnego Ośrodka Kultury w Siennicy Nadolnej .  

     Na zakończenie  zaproszeni artyści wspólnie  z licznie przybyłą publicznością zaśpiewali kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Zarówno wykonawcy jak i słuchacze tegorocznego koncertu będą mile wspominać to wydarzenie i przeżycia towarzyszące wspólnemu kolędowaniu. 

Koncert wsparli:

Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Krasnymstawie

Urząd Miasta Krasnegostawu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 4

Oprawę multimedialną zapewniła firma A – Studio ,Pana Andrzeja Staronia

Oprawę graficzną wykonała Anna Darmochwał-Benben

Nagłośnienie koncertu zapewniła firma Wi- Art. Pana Jacka Żelisko.

Organizatorem koncertu był Leszek Darmochwał

0102030405060708091011121314151617181920212223242526272829

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone