Akcje charytatywne
„Słodka zbiórka dla dzieciaków”
piątek, 20 grudnia 2013 13:34

Foto 2           Uczniowie klasy II A gimnazjum z okazji Dnia Patrona szkoły podjęli postanowienie o zbiórce słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka „Nasz Dom” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Tuligłowach. W grudniu 2013 roku uczniowie pod opieką wychowawczyni p. Joanny Kurek zgromadzili słodycze dla dzieci, które zostały przekazane do Domu Dziecka.

Wspieramy Krasnostawską Grupę Fundacji VIVA.
środa, 20 listopada 2013 11:48

Jak co roku członkowie Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na potrzeby bezdomnych zwierząt. Zarówno uczniom jak i nauczycielom naszej szkoły nie jest obojętny los zwierząt i dlatego udało się nam się zebrać rekordową kwotę – 300 złotych. Pieniądze zostały przekazane na konto Krasnostawskiej Grupy Fundacji VIVA, która pomaga bezdomnym zwierzętom na terenie naszego miasta i powiatu. Więcej na temat działalności fundacji można dowiedzieć się na stronie krasnystaw.viva.org.pl. Można nie tylko pomóc bezdomnym zwierzętom , ale nawet zaadoptować czworonożnego przyjaciela.

SK LOP

pets

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013
poniedziałek, 18 listopada 2013 08:35

pdpza

AKTUALIZACJA! - Lista naszych darczyńców :)

Ogłaszamy Wielką Szkolną Zbiórkę Darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Radia Lublin, do której włącza się także cała nasza szkolna społeczność.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013 - podsumowanie akcji!
poniedziałek, 18 listopada 2013 08:35

pdpza

Czas na podsumowanie naszej Wielkiej Szkolnej Zbiórki Darów prowadzonej w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę!

Po raz kolejny nasza szkolna społeczność okazała wielkie serce potrzebującym rodzinom.

Po raz kolejny padł rekord zbiórki!!!

II C pamięta o bezdomnych zwierzętach.
poniedziałek, 28 października 2013 10:31

Klasa II C gimnazjum z okazji Dnia Patrona szkoły podjęła postanowienie o zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska. W październiku 2013r. uczniowie pod opieką wychowawczyni Dominiki Kura zgromadzili żywność dla zwierząt, która za pośrednictwem Krasnostawskiej Grupy Fundacji Viva, zostanie przekazana potrzebującym zwierzakom.

DK