Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 18 listopada 2013 08:35

 

pdpza

 AKTUALIZACJA! - Lista naszych darczyńców :)

     Ogłaszamy Wielką Szkolną Zbiórkę Darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Radia Lublin, do której włącza się także cała nasza szkolna społeczność.

     Miło nam poinformować, że w naszej szkole, z numerem 350, zarejestrowany został Terenowy Sztab Akcji PDPZ i już zbieramy dary (żywność, odzież, środki czystości) dla najbardziej potrzebujacych dzieci  z naszego miasta. Zasady zbiórki nie zmieniają się od początku trwania akcji: przynosimy rzeczy materialne - nie zbieramy pieniędzy! Podobnie jak w latach ubiegłych: wszyscy Darczyńcy, prócz wdzięczności obdarowanych, mogą liczyć na pamiątkowe słoneczko z akcji i wpis do naszej internetowej kroniki potwierdzającej aktywność w akcji.

Co możemy przynieść:

  • żywność trwałą (cukier, kasze, makarony, ryż, słodycze, konserwy, soki, zupy w proszku itp)
  • odzież (rzeczy czyste, nie zniszczone)
  • środki czystości (płyny, proszki, mydła, szampony)
  • zabawki

Zbiórka odbędzie się w dniach: 20.11.2013r. - 6.12.2013r

Przyjdź, czekamy na Ciebie!

 

AKTUALIZACJA! - Lista naszych darczyńców :)


        Jak co roku, w  imieniu organizatorów chcemy serdecznie podziękować naszym szkolnym darczyńcom, którzy odpowiedzieli na apel "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę!" i włączyli się do akcji przynosząc dary. Akcja jest  anonimowa, ale darczyńcy oprócz pamiątkowych słoneczek - zasługują na specjalne podziękowanie, jakim  jest zamieszczenie ich nazwisk na naszej "Słonecznej liście" :

 

  • Michał Staszak             Ib
  • Ola Kociubińska          Va
  • Tomasz Zieliński         IIb
  • Daniel Frańczak          VIb
  • Agata Staszak              IV a
  • Joasia Jaworska          Va
  • Brajan Warchulski        Ib
  • Gabriela Gęborys         Vb
  • Michał Kosmowski       IIb
  • Adrian Kasprzak           Vb
  • Karolina Rzemińska    Va
  • Igor Piątkiewicz              IB gim
  • Dominik Dobosz            Va
  • Martyna Darmochwał    Vb
  • Amelia Magier                IIIa
  • Maciej Pociński              IIIa
  • Natalia Wrona                IVa
  • Daria Ragaman             Va
  • Dominik Marciniec         IIb
  • Elżbieta Łobodzińska    IIIa
  • Dawid Bartosiak             IVb
  • Klaudia Bartosiak           IIIB gim
  • Alicja Borzęcka                IVa
  • Zuzia Kołyga                    IIIa
  • Norbert Surowiecki        IIB gimn
  • Wiktoria Nizioł                 IIIa
  • Alicja Szadura                  IIIa
  • Oskar Matysiak               IIIa
  • Ada Pastuszak                 IIb
  • Maja Fiszer                       IIb
  • Maria Bojarczuk               Va
  • Laura Olech                      IVa
  • p. Joanna Kurek
  • Michał Staszak                 Ib
  • Mateusz Kogut                 IVa
  • Justyna Kogut                   Ib
  • Hania Nadolska              IVb
  • Maja Gębal                        Ic
  • Agnieszka Chwiejczak   IIIC gimn
  • Natalia Sawa                   IIIa
  • Aleksandra Ścibor           IIA gimn
  • Mateusz Gawiński           IVb
  • Igor Kurzyński                   IVb
  • Klara Terlecka                  IVa
  • p. Marta Cięciera
  • Michał Korczyński             IIIB gimn
  • Arkadiusz Fidecki             IIIB gimn
  • Jakub Kopeć                      IB gimn
  • Kornelia Fiszer                   IB gimn
  • Katarzyna Dudek               IB gimn
  • Adrian Stafijowski              IB gimn
  • Michał Szyszkowski           IB gimn
  • Bartosz Pawłowski            IB gimn
  • Michał Moń                          IB gimn
  • Mateusz Kuczma                IB gimn
  • Kamila Suchorab               IB gimn
  • Ada Ścibor                           IB gimn
  • Julia Polska                        IB gimn
  • Elwira Łobodzińska           IB gimn
  • Julia Malczewska               IB gimn
  • Gabriela Czarniecka          IB gimn
  • Iga Adamczuk                      IB gimn
  • Julia Jaworska                    IB gimn
  • Mateusz Jaremek               IB gimn
  • Maja Kozorys                       IB gimn
  • Wiktoria Sawa                     IB gimn
  • Aneta Woźniak                    IB gimn
  • Wiktoria Zwarzyńska          IB gimn
  • Patryk Matuszewski            IB gimn
  • Julia Matyjaszek                  IVb
  • Jakub Sobstyl                      Vb
  • Igor Pawlak                           IB gimn
  • Dawid Krupa                         IB gimn
  • p. Anna Mazurek
  • p. Elżbieta Jarocka
  • Klara Tarlecka                      Va
  • Bartłomiej Dąbrowski         Vb
  • Patrycja Żydek                      IIA gimn
  • Michał Magier                       IIIb
  • Magda Zadrąg                     VIa
  • Olaf Staszak                          IIb
  • Wiktoria Cieszko                  Va
  • Mateusz Cieszko                  Ib
  • Daniel Frańczak                   VIb
  • Gabrysia Gronkowska        IVb
  • Kacper Szkoda                     IVb
  • Patryk Bracha                       IVb
  • Krystian Mojski                     IVa
  • Michał Zwolak                       IIb
  • Adrian Knap                          IIb
  • Grzegorz Gębal                    IIB gimn
  • Wojtek Bojarczuk                 IIIb
  • Kacper Krupa                       IIIb
  • Jan Pankiewicz                    IIIb
  • Julia Szczepanik                  IIIb
  • Błażej Mazurek                     IIIb
  • Ola Kołodziejczyk                 IIIb
  • Szymon Głuchowski            IIIb
  • Mateusz Grochecki              IIIb
  • Martynka Matczuk                 IVb
  • Dominik Ptak                        IVb
  • Maksym Wiórko                     Ia
  • Mateusz Łusiak                     Ia
  • Maja Szewczuk                      Ia
  • Mateusz Mazurek                  Ia
  • Kacper Korzeniowski           Ia
  • Lena Skrzypiec                      Ia
  • Małgosia Adamska              Ia
  • Natalia Szymańska              Ia
  • Emilia Kowalczyk                  Ia
  • Kacper Kowalczyk                 Ia
  • Maja Wołyniak                       IVb
  • Iga Krawczyk                          Vb
  • Michał Korczyński                 IIIB gimn
  • Mikołaj Szewczak                  Ic
  • Renata Kwiecień
  • Magdalena Wrona                IVb
  • Eryk Sawa                               Vb
  • Jakub Sapryk                          IIa
  • Grzegorz Szozda                    IIa
  • Michalina Klusek                   IIa
  • Klaudia Nieznalska               IIa
  • Adam Sadowski                     IIa

 pdpz grupowe 2013

PDPZ 2013

Zobacz też jak wyglądała nasza akcja w latach ubiegłych: 

2012    2011    2010    2009    2008

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone