Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wspieramy Krasnostawską Grupę Fundacji VIVA.
Wpisany przez Administrator
środa, 20 listopada 2013 11:48

Jak co roku członkowie Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na potrzeby bezdomnych zwierząt. Zarówno uczniom jak i nauczycielom naszej szkoły nie jest obojętny los zwierząt i dlatego udało się nam się zebrać rekordową kwotę – 300 złotych. Pieniądze zostały przekazane na konto Krasnostawskiej Grupy Fundacji VIVA, która pomaga bezdomnym zwierzętom na terenie naszego miasta i powiatu. Więcej na temat działalności fundacji można dowiedzieć się na stronie krasnystaw.viva.org.pl. Można nie tylko pomóc bezdomnym zwierzętom , ale nawet zaadoptować czworonożnego przyjaciela.

SK LOP

pets

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone