Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Słodka zbiórka dla dzieciaków”
Wpisany przez Administrator
piątek, 20 grudnia 2013 13:34

 Foto 2           Uczniowie klasy II A gimnazjum z okazji Dnia Patrona szkoły podjęli postanowienie o zbiórce słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka „Nasz Dom” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Tuligłowach. W grudniu 2013 roku uczniowie pod opieką wychowawczyni p. Joanny Kurek zgromadzili słodycze dla dzieci, które zostały przekazane do Domu Dziecka.

            W naszej szkole odbył się również kiermasz ozdób świątecznych, podczas którego uzbierano ponad 380zł. Z te pieniądze zakupiono najpotrzebniejsze rzeczy dla najmłodszych mieszkańców Domu Dziecka. Mamy nadzieję, że osłodzimy dzieciom świąteczny czas.

                                                                                                                  A.Ś

                                                                                                                   M.M

Foto 1Foto 3

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone