„Słodka zbiórka dla dzieciaków”
piątek, 20 grudnia 2013 13:34

Foto 2           Uczniowie klasy II A gimnazjum z okazji Dnia Patrona szkoły podjęli postanowienie o zbiórce słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka „Nasz Dom” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Tuligłowach. W grudniu 2013 roku uczniowie pod opieką wychowawczyni p. Joanny Kurek zgromadzili słodycze dla dzieci, które zostały przekazane do Domu Dziecka.

W naszej szkole odbył się również kiermasz ozdób świątecznych, podczas którego uzbierano ponad 380zł. Z te pieniądze zakupiono najpotrzebniejsze rzeczy dla najmłodszych mieszkańców Domu Dziecka. Mamy nadzieję, że osłodzimy dzieciom świąteczny czas.

A.Ś

M.M