Działania profilaktyczne
Wypoczywamy na półkoloniach
czwartek, 31 lipca 2014 00:00

Polkolonie 2014 - 06 Tradycyjnie w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie lato zapowiadało się interesująco i aktywnie. W tym roku początek wakacji obfitował w atrakcyjne formy zabaw i wycieczek.

Ogólnopolski Głos Profilaktyki w naszym mieście - dołącz do nas!

600x600  images stories imprezy 2013 2014 pat 3

Dzień Otwarty w szkole - fotorelacja
poniedziałek, 19 maja 2014 11:35

2014.05.17 - Dzień Otwarty w szkole - 44       17 maja nasza szkoła gościła przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Dzień Otwarty, to możliwość zapoznania się z nauczycielami, ofertą edukacyjną szkoły,  jej zapleczem,  poznanie starszych kolegów i  koleżanek, ich zainteresowań. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014!
środa, 07 maja 2014 12:18

Wszystkich uczniów naszej szkoły

zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach kampanii

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2014!

Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród!

„Jestem życzliwym i uczynnym pierwszakiem”
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 08:30

Foto 11W klasie I a realizowany był program profilaktyczny „Jestem życzliwym i uczynnym pierwszakiem”. Autorką przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy pani Renata Kwiecień. Głównym celem projektu było kształtowanie postawy wzajemnej życzliwości i akceptacji w stosunku do kolegów i koleżanek, rozwijanie empatii, prawidłowych relacji międzyludzkich i stwarzanie okazji do przeżywania przyjemnych uczuć.

Jestem z Czwórki – nie palę! - zapraszamy do konkursu na logo
środa, 02 kwietnia 2014 11:59

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 4 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Jestem z Czwórki – nie palę”. Celem konkursu jest wykonanie projektu plastycznego logo nawiązującego do tytułu planowanej akcji profilaktycznej związanej z uświadomieniem uczniom szkodliwości palenia. Praca powinna być czytelna, liczy sie pomysł i oryginalność ujęcia tematu. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodą rzeczową, a najlepszy projekt zostanie wykorzystany do promocji szkolnej akcji profilaktycznej.

„Po naukę do Tomaszowa !”
piątek, 28 marca 2014 11:14

Foto 1 24 marca 2014 Nasi siatkarze w składzie: Karol Piwko, Maciej Bortacki, Oskar Jabłoński, Łukasz Czuba, Kuba Krawczyk, Wojtek Marucha, Kacper Pastuszak, Filip Figiel i Sebastian Staszak, trenowani przez Grzegorza Madeję zajęli V miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej na szczeblu międzypowiatowym.

Mleczna uczta w Ia
wtorek, 18 lutego 2014 09:16

Mleczna lekcja 29Mleko towarzyszy nam od pierwszych chwil życia. To skarbiec wielu składników niezbędnych do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zawiera witaminę A, D, B2, B12. Jest źródłem wapnia, potasu, fosforu i cynku.

Zimowisko 2014
piątek, 24 stycznia 2014 00:00

Zimowisko 2014 - 27W Zespole Szkół nr 4 Im. Jana Pawła II w Krasnymstawie zorganizowano zimowy wypoczynek dla 25 uczniów. Zgodnie z planem dzieci miały zapewnione II śniadanie i obiad oraz zajęcia dostosowane do pory roku.

Ferie 2014
czwartek, 16 stycznia 2014 12:13

Propozycje działań edukacyjno - opiekuńczych

prowadzonych w szkole w w okresie ferii 2014r.

word

„…Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć.”
środa, 15 stycznia 2014 17:38

10W piątek 10 stycznia w klasie II B szkoły podstawowej odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców”. Lekcję na temat „Zdrowy uśmiech” z zakresu profilaktyki zdrowia i kształtowania postaw prozdrowotnych poprowadziła mama Tomka - pani Marta Zielińska.

Szopki i życzenia od Chodaczka :)
piątek, 20 grudnia 2013 12:55

Szopki 32W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia dzieci z klubu turystycznego „Chodaczek” wykonały podczas zajęć szopki bożonarodzeniowe. Wystawę zorganizowano na parterze szkoły.

,,Jestem widoczny, jestem bezpieczny''.
niedziela, 08 grudnia 2013 22:10

Jestem bezpieczny - 0728.11.2013r. uczniowie z klasy IVb wraz z wychowawcą p. Anitą Iwanicką – Kulibab wzięli udział w happeningu ,,Jestem widoczny, jestem bezpieczny''. Celem wydarzenia było uświadomienie dzieciom i ich rodzicom potrzeby noszenia elementów odblaskowych, doskonalenie stosowania zasad i przepisów ruchu drogowego oraz poznanie przyczyn wypadków drogowych , spowodowanych słabą widocznością pieszych.

Śniadanie daje moc!
poniedziałek, 02 grudnia 2013 09:48

Śniadanie daje moc - 04      Dnia 21 listopada 2013 r. w naszej szkole, w ramach ogólnopolskiego programu „Śniadanie daje moc” uczniowie klas I – III przygotowywali i spożywali odżywcze śniadania. W tym dniu wszyscy przynieśli do szkoły produkty, z których powstały wartościowe posiłki.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>