Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Jestem życzliwym i uczynnym pierwszakiem”
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 08:30

Foto 11W klasie I a realizowany był program profilaktyczny „Jestem życzliwym i uczynnym pierwszakiem”. Autorką przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy pani Renata Kwiecień. Głównym celem projektu było kształtowanie postawy wzajemnej życzliwości i akceptacji w stosunku do kolegów i koleżanek, rozwijanie empatii, prawidłowych relacji międzyludzkich i stwarzanie okazji do przeżywania przyjemnych uczuć.

Dzieci podczas zajęć uczyły się jak właściwie postępować w różnych sytuacjach, miały okazję dowiedzieć się, że życzliwość to nie tylko wesoły wyraz twarzy odzwierciedlający naszą sympatię, ale też szacunek okazany innej osobie, pomocna dłoń, miłe słowo, gest powitania i wspólna, zgodna praca i zabawa… . Dzieci w nagrodę za aktywny udział w zajęciach otrzymały pamiątkowe dyplomiki i artykuły sportowe.

R. K.

Foto_01Foto_02Foto_03Foto_04Foto_05Foto_06Foto_07Foto_08Foto_09Foto_10Foto_11

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone