Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zawody pływackie
Wpisany przez Administrator
czwartek, 12 grudnia 2013 22:12

Foto 4     Na przełomie listopada i grudnia odbyły się powiatowe, rejonowe i wojewódzkie zawody pływackie w kategorii szkół gimnazjalny. Sztafeta chłopców w składzie: Maciej Adamski, Kacper Moń, Grzegorz Gebal, Michał Sadowski, Paweł Chwałek, Michał Moń, Mateusz Łukaszczyk, Michał Szyszkowski, Przemysław Sobieszczański, Jakub Sokół, Bartłomiej Szymański  - zajęła II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie i IV miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w sztafetach pływackich chłopców 10 X 25 m stylem dowolnym.

   Mateusz Łukaszczyk zajął I miejsce w Powiatowej, II miejsce w Rejonowej i IX miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w pływaniu na 50 m. stylem grzbietowym.

   Dominka Galińska zajęła III miejsce w Powiatowej i VI miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w pływaniu na 50 m. stylem dowolnym.

   Wiktoria Gołębiowska zajęła III miejsce w Powiatowej i V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w pływaniu na 50 m. stylem grzbietowym.

Foto_1Foto_2Foto_3Foto_4

  

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone