Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Siatkarze zwycięzcami.
Wpisany przez Administrator
wtorek, 17 grudnia 2013 13:10

Mecz z Siennica - 1     28 listopada chłopcy z klasy sportowej z czwórki rozegrali sparing z uczniami gimnazjum w Siennicy Nadolnej. Nasi reprezentanci zagrali w składzie: Karol Piwko, Maciek Bortacki, Filip Figiel, Łukasz Czuba, Jakub Krawczyk, Sebastian Staszak i Oskar Jabłoński.

 Rozegrali 4 sety - wszystkie zwyciężyli reprezentanci naszej szkoły (I set: 25-18, II set: 25- 12, III set: 25- 11, IV set: 25- 14). Tylko w I secie drużyna z Siennicy podjęła walkę. Reszta setów to pewne zwycięstwa naszych zawodników.

 

Mecz z Siennica_-_1Mecz z Siennica_-_2Mecz z Siennica_-_3Mecz z Siennica_-_4Mecz z Siennica_-_5Mecz z Siennica_-_6Mecz z Siennica_-_7Mecz z Siennica_-_8

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone