Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Powoli żegnamy zimę.
Wpisany przez Administrator
środa, 05 marca 2014 13:00

Żegnamy zimę 01    Mile wspominamy szaleństwa na miękkim, puszystym śniegu, którego jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w okresie ferii zimowych nie szczędziła nam zima.

 

       Nim czas upragnionego wypoczynku się rozpoczął, uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach poświęconych bezpieczeństwu podczas zabaw zimowych. Końcowym etapem przygotowań do udanych ferii był udział w konkursie plastycznym pt. Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe. Jury powołane przez organizatorów wyłoniło 21 laureatów, zostali nimi: z klasy Ia Zuzanna Świstowska i Lena Skrzypiec, z klasy Ib Maciej Zając i Agnieszka Chruściel, z klasy Ic Maja Gębal, Zofia Lewandowska, Julia Żebrowska, Maria Pawłowska, z klasy IIa Antonina Jaworska, Grzegorz Szozda, Emanuela Chmiel, z klasy IIb Maja Fiszer, Aleksandra Suchorab, Oliwia Kiszczak, z klasy IIIa Oliwia Dulbas, Kinga Muda, Michał Szymoniak, Alicja Szadura , z klasy IIIb Adrianna Dras, Maja Bojarczuk i Gabriela Kazimierska. Dnia 4 marca 2014r odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Pani v-ce dyrektor Barbara Huszcza wręczyła wszystkim laureatom dyplomy, a uczniowie świetlicy szkolnej przygotowani przez Panią Kazimierę Włodarczyk i Panią Elżbietę Saj-Gilewską uświetnili tę uroczystość częścią artystyczną. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia, a laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy

B.Chlebuś i J.Wołos

 

 Żegnamy_zimę_01Żegnamy_zimę_02Żegnamy_zimę_03Żegnamy_zimę_04Żegnamy_zimę_05Żegnamy_zimę_06Żegnamy_zimę_07Żegnamy_zimę_08Żegnamy_zimę_09Żegnamy_zimę_10Żegnamy_zimę_11

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone