Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„MOJE MIASTO KRASNYSTAW”
Wpisany przez Administrator
środa, 26 marca 2014 00:00

Foto 07Tradycyjnie już z okazji rocznicy nadania prawa miejskiego miastu Krasnystaw uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym i literackim.

 

Część plastyczna skierowana była ku zgłębianiu poczucia tożsamości regionalnej, wyrobieniu wrażliwości na otaczający świat, propagowaniu różnych technik plastycznych. Najładniejszą pracę na temat: „620 lat Miasta Krasnystaw” wykonała Aleksandra Suchorab z klasy IIb pod opieką pani Małgorzaty Wróbel.
       Wyróżnienia otrzymali: Natalia Kalisz i Grzegorz Szozda z kl. IIa (op. p.Maria Liśkiewicz), Dominik Marciniec i Arkadiusz Rusak z kl. IIb (op. p.Małgorzata Wróbel), Oliwia Dulbas z kl. IIIa (op. p.Barbara Chlebuś).

Kategoria literacka była przeznaczona dla gimnazjalistów. Należało napisać opowiadanie z zakresu fantastyki „Krasnystaw 620 lat temu” lub science-fiction „Krasnystaw za 620 lat”. Laureatem w tym konkursie został Norbert Surowiecki z kl. IIb (op. p. Monika Skrzypa), zaś wyróżnienie otrzymał Igor Piątkiewicz z kl. Ib (op. p. Anita Iwanicka-Kulibab).

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału w innych konkursach.

Foto_01Foto_02Foto_03Foto_04Foto_05Foto_06Foto_07Foto_08Foto_09Foto_10Foto_11Foto_12

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone