Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Międzyszkolny Mini-turniej Warcabowy w naszych rękach!!! Mamy trzech mistrzów!!!
Wpisany przez Administrator
piątek, 28 marca 2014 13:51

     Foto 126 marca w Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie odbył się Międzyszkolny „Mini turniej” Warcabowy -zawodnicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w każdej grupie wiekowej.

 

 

   Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Emocje jakie towarzyszyły graczom udzielały się również obserwatorom. Reprezentanci naszej szkoły, zaprawieni w rozgrywkach w czasie III Szkolnego Turnieju Warcabowego (czytaj: artykuł: Coraz trudniej zostać mistrzem...) panowali nad emocjami i umiejętnie „zastawiali pułapki” na pionki przeciwnika.

    Wśród  uczniów klas pierwszych zwyciężyła Hania Magier z klasy Ib. Mistrzem klas drugich został Hubert Haładyj z klasy IIb, zaś wśród zawodników klas trzecich nie do pokonania okazał się Michał Wojciechowski z klasy IIIa.

 Foto_1Foto_2Foto_3Foto_4Foto_5

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone