Międzyszkolny Mini-turniej Warcabowy w naszych rękach!!! Mamy trzech mistrzów!!!
piątek, 28 marca 2014 13:51

Foto 126 marca w Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie odbył się Międzyszkolny „Mini turniej” Warcabowy -zawodnicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w każdej grupie wiekowej.

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Emocje jakie towarzyszyły graczom udzielały się również obserwatorom. Reprezentanci naszej szkoły, zaprawieni w rozgrywkach w czasie III Szkolnego Turnieju Warcabowego (czytaj: artykuł: Coraz trudniej zostać mistrzem...) panowali nad emocjami i umiejętnie „zastawiali pułapki” na pionki przeciwnika.

Wśród  uczniów klas pierwszych zwyciężyła Hania Magier z klasy Ib. Mistrzem klas drugich został Hubert Haładyj z klasy IIb, zaś wśród zawodników klas trzecich nie do pokonania okazał się Michał Wojciechowski z klasy IIIa.

Foto_1Foto_2Foto_3Foto_4Foto_5