Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sukces piłkarzy z Czwórki.
Wpisany przez Administrator
sobota, 05 kwietnia 2014 20:21

Foto 3     W piątek 4 kwietnia na Orliku w Rejowcu Fabrycznym odbyła się I runda rozgrywek wojewódzkich Turnieju Coca Cola Cup 2014.

 

 

     Drużyna chłopców z naszego gimnazjum w składzie: Krzysztof Bojarczuk, Igor Pawlak, Maciej Bortacki, Łukasz Czuba, Wojciech Kuźmicki, Kamil Jopek, Eryk Burzak, Jakub Swęd, Kamil Kuchnowski awansowała (po raz pierwszy w historii rozgrywek) do drugiej rundy. Reprezentacja szkoły wygrała z gimnazjum w Lisznie 4:0, z gimnazjum w Rejowcu Osadzie 5:0 i z gimnazjum w Trawnikach 3:0. Bramki zdobyli Igor Pawlak 2 i "król strzelców Kamil Jopek 10 goli.

    Opiekunem drużyny był p. Roman Łukaszewski.

    Życzymy dalszych sukcesów sportowych na kolejnym szczeblu rozgrywek.

Foto_1Foto_2Foto_3

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone