Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Szkolny Turniej Ekologiczny
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 05 maja 2014 10:29

Szkolny Turniej Ekologiczny 21       29 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Ekologiczny pod hasłem „Szukaj zysku w odzysku”. Uczniowie zmagali się w konkurencjach: wiedzowej i sportowej, na najlepszy strój, plakat oraz wiersz ekologiczny.

Jury w składzie: pani Barbara Huszcza, pani Alicja Skiba i pani Joanna Kurek, oceniało także zaangażowanie publiczności.

  • Najgłośniej swoich przedstawicieli dopingowały klasy VI „a” i I „b”.
  • Najlepszymi sportowcami okazali się szóstoklasiści, a najlepszym młodym poetą pierwszoklasista Igor Piątkiewicz.
  • Największą wiedzą ekologiczną, o środowisku, chronionych gatunkach zwierząt i roślin, symbolach polskich Parków Narodowych, popisali się uczniowie klasy VI „a”.
  • Najciekawsze plakaty przygotowali uczniowie klas VI „a”, I „a” i I „b”.
  • Pokaz mody wygrali model i modelka z I „b”, którzy zaprezentowali wiosenne i przyjazne środowisku stroje.

      Uczestnicy i publiczność otrzymali atrakcyjne nagrody, w postaci piłek, skakanek czy słodkości.
    Turniej przebiegł w miłej i pełnej emocji atmosferze. Równocześnie spełnił swoją funkcję: pokazał nam, jak ważne jest, by dbać o naszą planetę. Pamiętajmy, że ekologicznie znaczy logicznie!

Szkolny Turniej Ekologiczny 01Szkolny Turniej Ekologiczny 02Szkolny Turniej Ekologiczny 03Szkolny Turniej Ekologiczny 04Szkolny Turniej Ekologiczny 07Szkolny Turniej Ekologiczny 10Szkolny Turniej Ekologiczny 11Szkolny Turniej Ekologiczny 14Szkolny Turniej Ekologiczny 15Szkolny Turniej Ekologiczny 16Szkolny Turniej Ekologiczny 18Szkolny Turniej Ekologiczny 19Szkolny Turniej Ekologiczny 21Szkolny Turniej Ekologiczny 22Szkolny Turniej Ekologiczny 23Szkolny Turniej Ekologiczny 25Szkolny Turniej Ekologiczny 26Szkolny Turniej Ekologiczny 27Szkolny Turniej Ekologiczny 28Szkolny Turniej Ekologiczny 29Szkolny Turniej Ekologiczny 30Szkolny Turniej Ekologiczny 31Szkolny Turniej Ekologiczny 32Szkolny Turniej Ekologiczny 33Szkolny Turniej Ekologiczny 34Szkolny Turniej Ekologiczny 35Szkolny Turniej Ekologiczny 36Szkolny Turniej Ekologiczny 37Szkolny Turniej Ekologiczny 38Szkolny Turniej Ekologiczny 39Szkolny Turniej Ekologiczny 40Szkolny Turniej Ekologiczny 41Szkolny Turniej Ekologiczny 42Szkolny Turniej Ekologiczny 43Szkolny Turniej Ekologiczny 44Szkolny Turniej Ekologiczny 45Szkolny Turniej Ekologiczny 46Szkolny Turniej Ekologiczny 47Szkolny Turniej Ekologiczny 48Szkolny Turniej Ekologiczny 49Szkolny Turniej Ekologiczny 50Szkolny Turniej Ekologiczny 51Szkolny Turniej Ekologiczny 52Szkolny Turniej Ekologiczny 53Szkolny Turniej Ekologiczny 54Szkolny Turniej Ekologiczny 55Szkolny Turniej Ekologiczny 56Szkolny Turniej Ekologiczny 57Szkolny Turniej Ekologiczny 58Szkolny Turniej Ekologiczny 59Szkolny Turniej Ekologiczny 60Szkolny Turniej Ekologiczny 61Szkolny Turniej Ekologiczny 62Szkolny Turniej Ekologiczny 63Szkolny Turniej Ekologiczny 64Szkolny Turniej Ekologiczny 65Szkolny Turniej Ekologiczny 66Szkolny Turniej Ekologiczny 67Szkolny Turniej Ekologiczny 68

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone