Uroczystości szkolne
Ostatni dzwonek….
wtorek, 01 lipca 2014 09:39

Koniec roku

Na ten dzień uczniowie czekali dziesięć miesięcy. 26 i 27 czerwca w Zespole Szkół nr 4 odbyły się uroczystości zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2013/2014.
Wzięli w nich udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.

plakat-Drzwi-Otwarte

Świętujemy 3 Maja
niedziela, 04 maja 2014 18:47

Foto 05       30 kwietnia 2014r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie uczniowie obejrzeli nietypową lekcję historii, podczas której do klasy przybył król Stanisław August Poniatowski.

Bal gimnazjalny 2014
piątek, 07 marca 2014 08:34

Kl. III A"Młodzi ludzie nie wiedzą, czego chcą,

ale są absolutnie zdecydowani to osiągnąć"

- Federico Fellini

Na ten dzień trzecioklasiści czekali już od dawna. 8 lutego 2014 roku w murach naszej szkoły odbył się doroczny bal dla najstarszych uczniów naszej szkoły.

Nagrodzeni prymusi i diabelskie igraszki w Czwórce
środa, 26 lutego 2014 17:59

002 styp burmistrza Gimnazjum      25.02.2014 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyło się uroczyste spotkanie władz miasta, rodziców i nauczycieli z uczniami, którzy wykorzystali swój talent do nauki i zdobyli wysokie średnie na I semestr roku szkolnego 2013/2014.

W listopadzie pamiętamy o bohaterach, którzy zginęli za Niepodległą
środa, 20 listopada 2013 19:26

Foto 05      Listopad – to miesiąc wspomnień o tych, którzy odeszli i czas zadumy nad przemijaniem. Pamiętamy o ludziach którzych nie ma już z nami, czesto najbliższych lub tylko znajomych. Pamiętamy także o tych, którzy oddali swoje życie za ideały i wartości, takie jak Honor i Ojczyzna. To dzięki, często bezimiennym, bohaterom powstańczych zrywów i heroicznych walk z okupantami - dzisiaj możemy uczyć się z polskich książek, mówić ojczystą mową.

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
środa, 13 listopada 2013 10:25

5         Dnia 12 listopada odbyła się akademia upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie klas VIB i Ib gimnazjum przygotowali montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem pani Agnieszki Bożko.

„ZŁOTA CZWÓRECZKA DLA.....” CZYLI, DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2013
wtorek, 22 października 2013 07:56

Dzien nauczyciela 1215 października w Zespole Szkół nr 4 odbyły się obchody Dnia Nauczyciela. Z tej okazji klasa III „b” pod kierunkiem pani Marty Cięciery i pani Doroty Szewczak przygotowała uroczystość wręczenia „Czwóreczek” dla nauczycieli.

Zasłużeni dla krasnostawskiej oświaty - nagrodzeni!
poniedziałek, 21 października 2013 10:23

1     „Nauczyciele budzą ducha mądrości i prowadzą po ścieżkach życia" - powiedziała Wojewoda Lubelski – p. Jolanta Szołno-Koguc do uczestników uroczystej akademii, która odbyła się 16 października w Zespole Szkół w Żółtańcach z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Dzień Patrona - Jan Paweł II – papież dialogu.
niedziela, 20 października 2013 19:35

Dzien Patrona 31

„Miłość świadczona innym jest największym dobrodziejstwem dla nas samych”

Kard. Stefan Wyszyński

16 października 1978r. cały świat poznał nowego następcę św. Piotra – Karola Wojtyłę. W tym roku przypada 35. rocznica wyboru Polaka na Stolicę Piotrową. Pragnąc uczcić pamięć o wielkim człowieku oraz przypomnieć słowa i czyny Ojca Świętego – Jana Pawła II - cała społeczność szkolna aktywnie wzięła udział w Dniu Patrona.

Witamy nowy rok szkolny!
poniedziałek, 09 września 2013 11:53

01      Minęły wakacje i wracamy do naszych szkolnych obowiązków. Wypoczęci i pełni planów na najbliższy rok. Mamy nadzieję, że wysiłek i zaangażowanie włożone w naukę i rozwój własnych uzdolnień będą dla wszystkich  fascynującą przygodą, a  nasze wspólne działania związane będą z mile i dobrze spędzonym czasem w gronie "Czwórkowiczów".