"Hokus-pokus" - czyli z wycieczką na Farmę Iluzji
środa, 30 października 2013 13:09

Farma iluzji 13     11.10.2013r. klasy 6a i 5b pojechały na niezwykle interesującą wycieczkę na farmę Iluzji. Park edukacji i rozrywki to przepiękny teren do spacerów jak i nauki przez wspaniałą zabawę.

W czasie wycieczki wszystkim zwiedzającym zarówno dzieciom i nauczycielom humor dopisywał przez cały czas. Podczas pobytu zajrzeliśmy do Latającej Chaty Tajemnic. Po wejściu do wnętrza odczuliśmy niesamowite wrażenie, jakbyśmy się sprzeciwili prawom grawitacji. Odwiedziliśmy Tunel Zapomnienia i Grobowiec Faraona, gdzie poznaliśmy historię władców starożytnego Egiptu oraz przeżyliśmy spotkanie z mumią. Niesamowity był także Lewitujący kran i meble olbrzyma.

Niesamowita rywalizacja rozegrała się podczas wyścigu na tratwach, które napędzane siła mięśni powoli zbliżały się do linii mety.

Ci, którym było mała wrażeń jak na jeden dzień spróbowali swoich sił we wspinaczce lub w jeździe na segway’u.

Po wspaniałych chwilach spędzonych wspólnie z przyjaciółmi na Farmie Iluzji niestety czas wsiadać do autokaru i wyruszać w drogę powrotną. wszyscy mimo zmęczenia z uśmiechami na twarzach będziemy wspominać ten wyjazd.

Aleksandra Kowalczyk