W KINIE, W LUBLINIE…
niedziela, 03 listopada 2013 18:33

W kinie w Lublinie - 0730 października 2013r. dwudziestu dziewięciu uczniów z klasy IVb udało się na wycieczkę do Lublina. Wyjechaliśmy o godzinie 800 spod budynku szkoły, do celu dotarliśmy około godziny 10.00.

Najpierw wspaniale bawiliśmy się w parku rozrywki „Fiku-Miku”, następnie udaliśmy się do galerii „Plaza”, gdzie mieliśmy czas na zjedzenie posiłku. Seans filmowy „Klopsiki kontratakują” rozpoczął się o godzinie 1400 – obejrzeliśmy go z dużym zainteresowaniem. Po filmie zjedliśmy pyszne lody w lodziarni „Grycan”. Następnie wróciliśmy do stojącego obok galerii autokaru, który na godzinę 1605 zawiózł nas z powrotem pod szkołę.

Naszymi opiekunami były panie: Anita Iwanicka – Kulibab (nasza wychowawczyni), Dominika Kura oraz Ewelina Głuchowska. To była świetna wycieczka!

Dziękujemy organizatorom.

Opracował K. Szkoda – kl.IVb