Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Chodaczek” na trasie ;)
Wpisany przez Administrator
wtorek, 17 czerwca 2014 11:45

Chodaczek na trasie 13      „Większość ludzi zwie­dza świat nie dos­trze­gając, że cały świat można dos­trzec w pa­ru ki­lomet­rach kwad­ra­towych włas­ne­go podwórka tyl­ko, jeśli umie się patrzeć.”

 

 

Już po raz drugi uczestnicy „Chodaczka” wzięli udział w wiosennym rajdzie pieszym „KRASNYSTAW JAKIEGO NIE ZNACIE”, zorganizowanym przez Odział PTTK w Krasnymstawie. Głównym celem rajdu było propagowanie turystyki pieszej wśród najmłodszych turystów. Trasa rajdu wiodła przez następujące miejsca i obiekty Krasnegostawu: Park Miejski, Bramy: Szczebrzeska, Lubelska, Chełmska, Muzeum Regionalne, chmielnik, obiekty sportowe, Zespół Szkół Zawodowych. Podczas wędrówki   dzieci poznały walory historyczne, przyrodnicze i turystyczne naszego miasta. Słuchały opowieści i legend, które opowiadał przewodnik pan Stanisław Rycyk. Mimo upału wszyscy dzielnie znosili trudy wędrówki i dotarli na metę w wyznaczonym czasie. Podsumowanie rajdu odbyło się nad Wieprzem w miejscu dawnej muszli koncertowej. Tam reprezentacje ze wszystkich szkół wzięły udział w konkursie wiedzowym oraz sportowy. Największą wiedzą o naszym mieście wykazali się turyści z „Chodaczka. Pierwsze miejsce zajęli: Tomek Zieliński i Adam Sadowski, a drugie miejsce Olaf Staszak i Przemek Skrycki. W zawodach sportowych nagrodzone zostały wszystkie grupy. Na zakończenie rajdu było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Chodaczek na trasie 01Chodaczek na trasie 02Chodaczek na trasie 03Chodaczek na trasie 04Chodaczek na trasie 05Chodaczek na trasie 06Chodaczek na trasie 07Chodaczek na trasie 08Chodaczek na trasie 09Chodaczek na trasie 10Chodaczek na trasie 11Chodaczek na trasie 12Chodaczek na trasie 13Chodaczek na trasie 14Chodaczek na trasie 15Chodaczek na trasie 16Chodaczek na trasie 17Chodaczek na trasie 18Chodaczek na trasie 19Chodaczek na trasie 20Chodaczek na trasie 21Chodaczek na trasie 22Chodaczek na trasie 23Chodaczek na trasie 24Chodaczek na trasie 25Chodaczek na trasie 26Chodaczek na trasie 27Chodaczek na trasie 28Chodaczek na trasie 29Chodaczek na trasie 30Chodaczek na trasie 31Chodaczek na trasie 32Chodaczek na trasie 33Chodaczek na trasie 34Chodaczek na trasie 35Chodaczek na trasie 36Chodaczek na trasie 37Chodaczek na trasie 38Chodaczek na trasie 39Chodaczek na trasie 40Chodaczek na trasie 41Chodaczek na trasie 42Chodaczek na trasie 43Chodaczek na trasie 44Chodaczek na trasie 45Chodaczek na trasie 46Chodaczek na trasie 47

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone