Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wyjazd do Teatru Muzycznego
Wpisany przez Administrator
środa, 05 marca 2014 13:36

1     Dnia 18 lutego 2014 roku uczniowie klas Ic i IIIa wyjeżdżali do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl pt. Królewna Śnieżka. Celem wyjazdu było przede wszystkim poznanie specyfiki widowiska muzycznego.

 

     Uczniowie mieli okazję zobaczyć znaną im bajkę w wykonaniu aktorów , którzy wyrażali przebieg akcji za pomocą tańca i mimiki. Mogli również zrozumieć istotną rolę muzyki , która świetnie oddawała nastrój scen spektaklu i potęgowała odbierane wrażenia. Oczy widzów cieszyły piękne, pomysłowe, kolorowe stroje, dekoracje i efekty pirotechniczne. Niezapomnianych wrażeń dostarczył bezpośredni kontakt z aktorami, możliwość dotknięcia, uścisku dłoni. Z teatru wszyscy wrócili zadowoleni i wzbogaceni wiedzą o charakterystycznych cechach spektaklu muzycznego.

B.CH. i J.W.

2

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone