Wyjazd do Teatru Muzycznego
środa, 05 marca 2014 13:36

1     Dnia 18 lutego 2014 roku uczniowie klas Ic i IIIa wyjeżdżali do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl pt. Królewna Śnieżka. Celem wyjazdu było przede wszystkim poznanie specyfiki widowiska muzycznego.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć znaną im bajkę w wykonaniu aktorów , którzy wyrażali przebieg akcji za pomocą tańca i mimiki. Mogli również zrozumieć istotną rolę muzyki , która świetnie oddawała nastrój scen spektaklu i potęgowała odbierane wrażenia. Oczy widzów cieszyły piękne, pomysłowe, kolorowe stroje, dekoracje i efekty pirotechniczne. Niezapomnianych wrażeń dostarczył bezpośredni kontakt z aktorami, możliwość dotknięcia, uścisku dłoni. Z teatru wszyscy wrócili zadowoleni i wzbogaceni wiedzą o charakterystycznych cechach spektaklu muzycznego.

B.CH. i J.W.