Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Żeby pamiętać - trzeba wiedzieć
Wpisany przez Administrator
piątek, 07 marca 2014 12:53

1       Pamiętamy o Żołnierzach Wyklętych. Samorząd naszej szkoły pod opieką p. Marty Cięciery i p. Doroty Szewczuk przygotował tablice z sylwetkami żołnierzy, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę, a jednak przez wiele powojennych lat uważani byli za wrogów i przestępców.

        Dzisiaj możemy poznać prawdę o ich życiu i zasługach dla Polski,  walce z okupantem niemieckim i póżniejszą komunistyczną władzą w naszym kraju. Warto znać i pamiętać nazwiska bohaterów, którzy po dziesiątkach lat odzyskują tożsamość i godność.

2

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone