Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Polish Fighters Camp 2014
Wpisany przez Administrator
niedziela, 09 marca 2014 22:25

1        Już po raz trzeci w Nałęczowie w dniach 28 lutego - 02 marca 2014r odbył się"Polish Fighters Camp 2014"; trzydniowe seminarium dla zawodników oraz trenerów i instruktorów Kyokushin karate.

Tegoroczny "3rd Polish Fighters Camp" zintegrowany był z przygotowaniami do wiosennego cyklu najważniejszych zawodów Kyokushin karate tj.: MP w Katowicach, MŚ w Tokio oraz ME w Warnie.

      Na zaproszenie Branch Chief Shihan Jacka Czernieca, szkolenie poprowadzili dwaj wirtuozi walki: Sensei Ryu Narushima z Japonii i Sensei Lechi Kurbanov z Rosji. Obaj prowadzący mają za sobą niezwykle spektakularne kariery zawodnicze.

      W nałęczowskim szkoleniu wzięło udział blisko 300 zawodników i trenerów z Polski oraz Niemiec, Holandii, Białorusi, Austrii, Ukrainy i Tunezji. Zajęcia poświęcone były technice i taktyce walki kontaktowej w Kyokushin karate oraz przygotowaniu ogólnemu do walki.  Z sekcji karate kyokushin UKS "4" w seminarium wzięło udział 6 osób.

       Podczas seminarium odbył się trwający 4 godziny egzamin na 1 dan, który pozytywnie zdał Tomasz Nagowski (nasz człowiek) i otrzymał tytuł shodan.

1234

 


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone