Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Śladami wielkich odkryć”
Wpisany przez Administrator
czwartek, 15 maja 2014 12:10

Foto 4    15 maja uczniowie szkoły podstawowej mieli okazję uczestniczyć w „żywej lekcji przyrody”. Podróżnik i szalony alchemik – naukowiec porwali publiczność humorystyczną i lekką w przekazie fabułą.

Młodzi uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, na czym polega oddziaływanie magnetyczne i elektryczne, jak działa kompas. Przypomnieli sobie również o przestrzeganiu podstawowych zasad bhp przy korzystaniu z urządzeń elektrycznych.

     Nieco kabaretowa forma przekazywania wiedzy umożliwiająca aktywne uczestnictwo dzieci w wydarzeniu pozwoliła przekroczyć granice standardowej, codziennej, „zwyczajnej” lekcji.

Foto_1Foto_2Foto_3Foto_4Foto_5Foto_6Foto_7Foto_8

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone