Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Najlepsze u mamy jest to, że ją mamy.
Wpisany przez Administrator
wtorek, 17 czerwca 2014 11:24

Foto 05      Mama…to radosne poranki nad gorącymi naleśnikami i kakao z magiczną mocą dodawania odwagi. To zapach gorącej zupy i długie rozmowy o tym, co się dzisiaj wydarzyło. Kolacje, przy których rozwiązuje się problemy. Mama to przeczytana bajka i ciepły pocałunek na czole, na dobranoc.

Mama to zaufanie, dobroć, przyjaźń i wiara w to wszystko, co piękne i szlachetne. Mama to miłość bezinteresowna i bezpieczeństwo, to poświęcenie, radość i łzy. To Ktoś, kto jest z nami w każdej chwili naszego życia. Kiedy jest nam źle i nie wiedzie się, to płacze razem z nami, pociesza, przytula i łagodzi ból. Kiedy jesteśmy szczęśliwi, Ona cieszy się podwójnie i chciałaby przychylić nam nieba, zapominając o sobie. Mama dała nam życie i kocha nas tak po prostu.

 

„Tylko jedna mama na zmartwienia.

Tylko jedna na dwójkę z polskiego.

Tylko jedna od bójki z najlepszym kolegą.

Jedna od bólu zęba i od przeziębienia.”

Te słowa i wiele innych wypowiedziały dzieci z kl. II B podczas najpiękniejszej lekcji…lekcji z mamą, która odbyła się 26 maja br. Na tych wyjątkowych zajęciach były również wiersze, piosenki, życzenia oraz laurki i upominki dla mam przygotowane własnoręcznie przez dzieci. Mamy obejrzały także film z udziałem swoich pociech, przygotowany przez panią Małgorzatę Wróbel, do którego zdjęcia wykonała pani Monika Skrzypa.

Lekcja zakończyła się pysznym, słodkim (bardzo zimnym) poczęstunkiem :)

MW

Foto_01Foto_02Foto_03Foto_04Foto_05Foto_06Foto_07Foto_08Foto_09Foto_10Foto_11Foto_12Foto_13Foto_14Foto_15Foto_16Foto_17Foto_18Foto_19Foto_20Foto_21Foto_22Foto_23Foto_24Foto_25Foto_26Foto_27Foto_28Foto_29Foto_30Foto_31Foto_32Foto_33

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone