Logo

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017
Wpisany przez Administrator
środa, 16 listopada 2016 19:03

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

Nauczyciel

Zajęcia rozwijające

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Inne

Sylwia Szymańska

1h w SP i w gimn.

środa 7.10-7.55

1h w SP i w gimn.

wtorek 12.45-13.30

 

Anita Iwanicka – Kulibab

1h w SP i w gimn.

wtorek 7.10-7.55

1h w SP i w gimn.

poniedziałek 7.10-7.55

 

Iwona Grzywna

1h w SP i gimn.

1h w SP i gimn.

 

Iwona Sąsiadek

1h w kl. IV SP i w gimn.

1h w kl. IV SP i w gimn.

czwartek, kl. IV, godz.13.40

 

Marta Cięciera

1h w SP i w gimn.

środa, godz. 7.10-7.55

1h w SP i w gimn.

piątek 7.10.-7.55

 

Agnieszka Rybczyńska – Manachiewicz

 

1h w SP środa 13.40 – 14.25

1h w gimn. – przygotowanie do egzaminu piątek 8.00-8.55

 

Leszek Darmochwał

   

2h - zespół wokalny

poniedziałek 13.30-15.15

Magdalena Nawrocka

   

2h - zajęcia artystyczne – wykonywanie dekoracji na uroczystości, przygotowanie prac na konkursy, kiermasze

JoannaKurek

1h w gimn.- przygotowanie do konkursu

wtorek, godz. 7.10-7.55

1h w gimn.

czwartek 13.40-14.25

 

Teresa Laskowska

1h w gimn.

czwartek 7.10-7.55

1h w SP i w gimn.

wtorek 7.10-7.55

 

Jolanta Garbal

1h w SP

wtorek 13.40-14.25

1h w gimn.- przygotowanie do egzaminu środa 7.10-7.55

 

Elżbieta Jarocka

1h w kl. V-VISP

wtorek 12.45-13.30

1h w SP

wtorek 13.40-14.25

 

Katarzyna Pocińska

1h w kl. IV i VI SP

czwartek 13.40-14.25

1h w gimn.- przygotowanie do egzaminu wtorek 7.10-7.55

 

Marian Tymicki

1h w SP i gimn.

wtorek 13.30-14.25

1h w SP i gimn.

środa 12.45-13.30

 

Teresa Kubina

 

1h w kl. II gimn.

środa 7.10-7.55

 

Jerzy Ziniewicz

1h w SP i gimn.

wtorek 12.45-13.30

1h w SP i gimn.

piątek12.45-13.30

innowacja pedagogiczne

Dominika Kura

 

1h w SP czwartek 7.10-7.55

1h w gimn. środa 7.10-7.55

 

Dorota Szewczak

 

1h w gimn. wtorek 7.10-7.55

1h w kl. IV-VI SP piątek 7.10-7.55

 

Joanna Szewczuk

1h w SP dla kl. V

wtorek 7.10-7.55

1h w kl. I gimn.

poniedziałek 13.40-14.25

 

Dorota Rzeczycka – Brodzik

1h w gimn. środa 14.30-15.15

1h w gimn.

piątek 14.30-15.15

 

Katarzyna Magier

 

1h w gimn.

środa 14.30

piątek 14.30

 

Roman Łukaszewski

 

2h - zajęcia wyrównujące umiejętności ruchowe
i motoryczne
w SP i gimn.

Zajęcia na basenie

czwartek 16.00-18.00

 

Grzegorz Madeja

   

2 h - zajęcia sportowo – rekreacyjne w SP
i gimn.

czwartek 14.30-15.15

Lucyna Kłosowska

   

2h- zajęcia z piłki siatkowej i gimnastyki sportowej

czwartek 14.30-15.15

Waldemar Wożakowski

 

2h - zajęcia wyrównujące umiejętności ruchowe w gimn.

poniedziałek -15.15-16.45

 

Grażyna Mąka

1h w SP

wtorek 12.45-13.30

1h w SP

środa 11.45-12.30

 

s. Irena

Kocieł

   

2h - schola
z nauką gry na flażolecie

piątek 16.00-17.30

ks. Robert Włosek

1h w SP

sobota 9.00-10.00

1h w gimn. – przygotowanie do bierzmowania

niedziela 13.00-14.00

 

Samanta Derwich - Zdybel

1h dla kl. II w SP

czwartek 7.10-7.55

1h dla kl. III w SP

poniedziałek12.45-13.30

 

Agata Małek

1h w SP poniedziałek 11.45 -12.30

1h w SP piątek 12.45-13.30

 

Maria Liśkiewicz

   

Innowacja pedagogiczna – klub turystyczny

środa 11.45-13.15

Zajęcia ogólnorozwojowe

środa 11.45-13.15

(2x w miesiącu)

Małgorzata Wróbel

   

Innowacja pedagogiczna – klub turystyczny

środa 11.45-13.15

Zajęcia ogólnorozwojowe

środa 11.45-13.15

(2x w miesiącu)

Jolanta Dworucha

1h w SP

środa 12.45-13.30

1h w SP

czwartek 12.45-13.30

 

Elżbieta Saj - Gilewska

1h w SP

piątek 12.45-13.30

1h w SP

środa 12.45-13.30

 

Barbara

Chlebuś

1h w SP

wtorek 12.45-13.30

1h w SP

piątek 12.45-13.30

 

Jolanta

Wołos

1h w SP

poniedziałek 11.45-12.30

1h w SP

czwartek 12.45-13.30

 

Renata

Kwiecień

1h w SP

poniedziałek 12.45-13.30

1h w SP

czwartek 11.45-12.30

 

Ewelina Głuchowska

 

1h dla klas I-IIISP

11.45-12.30

1h dla klas IV-VISP

13.40-14.25

 

Piotr

Galiński

   

poniedziałek 12.45-13.30

wtorek 13.30-14.15

zajęcia ind kl. I-III SP

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone